+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

4 denní Silvestr v Paříži s návštěvou Disneylandu s ohňostrojem

0
Cena
Od3,299 Kč
Cena
Od3,299 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

388
4 denní
Sezóna : prosinec 2018 / leden 2019
Francie
Min. věk : +3
Max kapacita : 50
Detail

Kde jinde zakončit konec roku než v Disneylandu? V  Místě splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantické Paříže. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

Odjezdová místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

  • Doprava autobusem
  • 1x ubytování v hotelu**
  • 1x kontinentální snídaně
  • Služby průvodce
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Vjezd do Paříže - 12eur/os. (300 Kč)
  • Pobytová taxa - 5 EUR / os/noc.
  • Cestovní pojištění
  • Vstupy v rámci programu

Vstupy v rámci programu

  • V rámci programu s průvodcem: Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 11 €, 2.patro pěšky 7€, plavba lodí po Seině 14,50 €. V rámci individuální prohlídky je možné navštívit: Louvre 15 €, zdarma do 25 let vč., Vítězný oblouk 9,50 €, zdarma do 25 let vč., Tour Montparnasse 18 €, mládež 16-20 let 11,70 €, děti do 15 let 9,20 €, Musee Grevin: 24,50 €, studenti 21,50 €, děti do 14 let 17,50 €, mořské akvárium - 20,50 € dospělá osoba, 16 € mládež 13 - 17 let, 13 € děti 3 - 12 let. Disneyland - denní vstup: 73 €/osoba (bez rozdílu věku). V případě zájmu je nutné lístek objednat a uhradit předem na účet v CK. Cena zahrnuje: cenu lístku 72,68 € + 0,32 € administrativní poplatek. V případě, že budete mít zájem oslavit Nový rok přímo v Disneylandu a nebudete se chtít zúčastnit večerního programu u Vítězného oblouku, je nutné zakoupit zcela novou vstupenku na Silvestrovskou oslavu v ceně 99 € / osobu. Objednání těchto lístků cestovní kancelář nezařizuje. Děkujeme za pochopení.
Program

1. denOdjezd z ČR

2. denDen v Paříži

Ráno se budeme probouzet na předměstí Paříže a zamíříme k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra, nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti.

Poté se vydáme do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.

Po prohlídce akvária zamíříme k řece Seině, kde usedneme na lodičky a podíváme se na pařížské památky zase ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Individuálně může zákazník v daném čase navštívit Louvre.

V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.

V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. denSilvestr v Disneylandu

Po snídani na hotelu přejedeme do zábavného parku Disneylandu, kde se vrátíme do dětských let. Zažijeme nekonečné štěstí v pěti kouzelných zemích, kde se nemožné a sny stávají skutečností. Navíc všechno ve speciální předvánoční atmosféře. Kdo nebudeme mít zábavy dost, má možnost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. (zákazník si může dokoupit lístek a dopravu na místě individuálně)

Ve večerních hodinách se přesuneme metrem k Vítěznému oblouku, kde uvidíte ohňostoj v podobě uchvacujíci laser show a oslávíte Nový rok 2019.

Po ohňostroji, odjezd zpět do ČR.

4. denPříjezd do ČR

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +