+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

5denní Silvestr v Paříži s návštěvou zámku Versailles a Fontainebleau + sekt do páru

0
Cena
Od4,949 Kč
Cena
Od4,949 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

242
5 denní
Francie
Min. věk : +5
Max kapacita : 50
Detail
Znáte jiné město pro zakončení roku než v Paříži? My ne. Paříž je místo splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantické Paříže. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

Nástupní místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (10:00) – příplatek 15€ – 399 Kč – lze pouze v termínu: 6.12. – 9.12.2018!

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • Doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu*/**
 • 2x kontinentální snídaně
 • Služby průvodce
 • Sekt do páru
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Vjezd do Paříže - 16euro/os.( 400 Kč)
 • Vstupy do památek
 • Jednolůžkový pokoj (590,- kč/ os. / noc - 20 EUR)
 • Pobytová taxa 5 EUR / os / noc / vč. parkingu.
 • Cestovní pojištění

Vstupy v rámci programu

 • Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba - 25€, do 12 - 24let - 12,50€; dítě 4-11 let 6,3€, 2.patro výtahem: dospělá osoba - 16 €, do 12 - 24let - 8€; dítě 4-11let 4€ 2.patro pěšky: dospělá osoba - 10€, dítě 4 - 11 let 2,5€ Schody do 2.patra + výtah do 3 patra dospělá osoba - 19€, 12 - 24let - 9,5€, 4 - 11let 4,8€ Louver - 15 € , zákazníci do 25 let vč. mají vstup zdarma .; plavba po Seině: 14,50 €; cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava, Versailles -Paříž 3 €; Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €; Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €; večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 € podle věku a zálib.
Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd z České Republiky

2. denDen v Paříži

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda – Latinská čtvrť, Pantheon, Sorbonna, chrám Notre Dame, Justiční palác, most Pont Neuf, odpoledne možnost prohlídky Louvru, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna. Poté se přesuneme metrem na nábřeží Seiny a budete se moci projet lodí po řece a tak si nejlépe prohlédnout hlavní pařížské památky. V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo horkou čokololádu atd…Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den2. den v Paříži s návštěvou Versailles a zámku Fontainebleau

Ráno výlet do Versailles – prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní, vlastních komnat krále a královny, zámecké kaple a dalších monumentálních sálů. Prohlídka zámeckého parku ve stylu vrcholné francouzské barokní zahradní architektury. Odpoledne bude následovat přejezd do Fontainebleau, prohlídka jednoho z největších francouzských zámků zapsaného na seznamu UNESCO. Na jeho výzdobě se podíleli přední mistři italské pozdní renesance. Bývalé královské sídlo, považované za jedno ze tří nejvýznamnějších v zemi, nese tento titul už od 12. století. Pyšní se nádherně zdobeným obložením, štukovými omítkami a úžasnými freskami. Součástí areálu je stohektarový park s Dianinou zahradou, Kapřím rybníkem a dalšími vodními plochami. Přejezd autobusem zpět do Paříže na Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst – baziliku Sacré Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa. Po osobním volnu následuje přesun do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami se stane jistě nezapomenutelnou.
Odjezd zpět na hotel.

4. denSilvestr v Paříži

Po snídani příjezd k Eiffelově věži, možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou památku. Prohlídka Invalidovny, ve které je pohřben Napoleon Bonaparte. Dále se přesuneme metrem do čtvrti Grands Boulevards,. Následuje procházka po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte. Pro zájemce možnost návštěvy Muzea parfémů. Bude i čas ochutnat tříchodové menu v typické francouzské restauraci.
Poté se přesuneme na Elysejská pole – světoznámá Champs-Elysées s Vítězným obloukem (případně jinam, kam budete chtít). Zbytek včera strávíme rozloučením se starým rokem a přivítání Nového roku 2019.

5. denPříjezd do ČR

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +