+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže, ubytováním v hotelu */** se snídaní

Cena
3,299 Kč
Cena
3,299 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
E-mail*
Poptávka*
Vybrat balíček
 • Jednolůžkový pokojpříplatek: 590,- Kč
 • Dvoulůžkový pokoj
 • Třílůžkový pokoj

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

2300

Důvod proč jet s námi

 • Bezkonkurenčně nejlevnější
 • Zákaznický servis
 • Vždy perfektní průvodce
 • Garance spokojenosti

Máte dotazy?

Nečekejte a dejte nám vědět. Náš tým zájezdových expretů Vám rád poradí.

+420 547 385 464

zajezdy@expressbus.cz

4 dny
Sezóna : Duben - Listopad
Brno
Paříž
Min. věk : 6+
Max kapacita : 50
Detaily zájezdu

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít všechny krámky na Champs Elysées, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v muzeu Louvre. A co teprve kdybyste se chtěli projít v Lucemburských zahradách?

Lokalita odjezdu a příjezdu

Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň – zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Příplatek za nástupní místo – 399 Kč (15€): Bratislava, ulica: Lamačská cesta – zastávka PATRONKA, směr centrum (11:00)

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • 1x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), 1x snídaně
 • Informační materiály

Cena nezahrnuje

 • Pobytová taxa vč. parkingu 10€ / os. / noc
 • Vstupy v rámci programu
 • 3 chodová večeře 23€ (není povinná)
 • Vjezd do Paříže (300kč / os. /12euro/os.)

Vstupy v rámci programu a doporučení

 • Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba - 25€, do 24let - 12,50€; 2.patro výtahem: dospělá osoba - 16 €, do 24let - 8€; 2.patro pěšky: dospělá osoba - 10€, do 24let - 5€. Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; plavba po Seině: 14,50 €; cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava, Versailles -Paříž 3 €; Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €; Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €; večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 € podle věku a zálib.
 • Doporučujeme klientům, kteří chtějí navštívit Louvre, aby si předem udělali rezervaci na pátek na 15:00 - 15:30 hod. přes on line rezervační systém. https://www.louvre.fr/en Bez rezervace není možné Louvre navštívit.
Itinerář

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den – Magická Paříž

S ranním rozbřeskem budeme vjíždět do Paříže a hned zamíříme na okružní jízdu, která započne u chrámu Notre Dame. Pokračujeme nejstarší pařížskou univerzitou Sorbonna, kde studovala například Marie Curie. Projedeme okolo Pantheonu, Lucemburských zahrad nebo boulevardu Saint Michel. Nemůžeme vynechat ani římské lázně Cluny, Justiční palác nebo Louvre, kde se mezi řadou uměleckých děl nachází i da Vinciho obraz Mona Lisa. Mineme Museé d’Orsay, budovu Poslanecké sněmovny a další významné pařížské místa.

Nakonec přejedeme most Alexandra III a dojedeme k Invalidovně. Mezi řadou hrobek se tady nalézá i ta Napoleona Bonaparteho. Zbude-li čas, zastavíme se tady a v okolí (Ecole Militaire, Champ-de-Mars) na krátkou fotopauzu.

Kde si ale uděláme delší zastávku spojenou nejenom s focením, je u Eiffelovky. Budete mít možnost vyjet si výtahem nebo vyjít pěšky na tuto bezesporu nejznámější pařížskou pamětihodnost. Následovat bude procházka s průvodcem, která začne na nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce.

Společně se projdeme po Champs Elyseés až k Vítěznému oblouku. Tady dostanete prostor k nákupům v pařížských buticích, ochutnávat kávu s pařížskou šlehačkou či se jen tak procházet. Metrem se pak přesuneme do čtvrti Montmartre, kterou proslavil film Amélie z Montmartru. Podíváme se na kavárnu U dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Nevynecháme ani kabaret Moulin Rouge. Kolem Náměstí malířů dojdeme až k samotné bazilice Sacré Coeur, kde bude chvilka k zakoupení suvenýrů či se nechat namalovat od místních umělců. Ve večerních hodinách nás čeká přejezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den – Pokračování v prohlídce Paříže

Po snídani v hotelu přejedeme autobusem k Louvre, který je proslaven nejen obrazem italského mistra Leonarda da Vinci. Nachází se tady celá řada dalších umělecky hodnotných sbírek. Po prohlídce projdeme kolem paláce Royal a pařížské Burzy až k monumentální budově Opery Garnier. Opět následuje osobní volno po bulvárech s možností nákupů suvenýrů a ochutnávání francouzské kuchyně. Zájemci mohou navštívit i muzeum voskových figurín Museé Grévin. Se všemi exponáty (osobnostmi francouzských dějin) se můžete vyfotit.

Navečer opět přejedeme do Montmartre, které má v podvečerních hodinách své neopakovatelné kouzlo. Tady si uděláme pěší okruh od místa zábavy Place Pigalle přes ateliéry Pabla Piccassa na Náměstí Tertre. Výlet zakončíme u baziliky Sacré Coeur. Následuje nepovinná tříchodová večeře v typické místní restauraci.

Po večeři nebo osobním volnu (pro ty, kteří se jí nechtějí účastnit) následuje Noční Paříž, tj. okružní projížďka autobusem večerním osvětleným městem. Zahlédneme všechny významné monumenty z obou dnů – například kabaret Moulin Rouge, Invalidovnu. Zajedeme až do čtvrti Montparnasse. Tady si vystoupáme na mrakodrap Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Před vašimi zraky se rozprostře noční Paříž včetně blikající rozsvícené Eiffelovky. Pak už se sbalíme a zamíříme zpátky domů.

4. den – Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +