+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Návštěva města Brusel, Amsterdam a květinového parku Keukenhof hotel *** se snídaní

0
Cena
5,999 Kč
Cena
5,999 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

524
5 dní
Sezóna : duben, květen
Min. věk : +5
Detail
 

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám, především pak upravenými záhony tulipánů. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu s prohlídkou. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Tady se nachází zachovalé domy ze 17. století. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. Hlavní město Nizozemska ale nabízí více než jen procházku “noční čtvrtí”. Co se třeba projet po místních kanálech na lodičkách? Anebo ochutnávat rybí speciality přímo od trhovců? V době konání květinového korza, které se koná 13. 4. 2019, bude program přizpůsobený. 

Odjezdová místa

 
Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Orientační časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (15:15); Brno, Janáčkovo divadlo (16:00); Velké Meziříčí, Mc Donald směr Praha (16:45); Jihlava, čerpací stanice OMV – PÁVOV (17:15); Humpolec, čerpací benzina Vystrkov (17:35); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (19:00); Beroun, čerpací stanice OMV u sjezdu z dálnice směr Plzeň (19:15),  Plzeň, zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (20:30); Rozvadov, Svatá Kateřina (21:30).

Svozová místa: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – zastávka PATRONKA směrem do centra (13:45). Příplatek za svoz 399 Kč. Pokud nebude na svozovou trasu naplněn minimální počet 11 účastníků, cestovní kancelář si vyhrazuje nárok nahradit za nejbližší odjezdové místo, které je bez doplatku například Brno.

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

  • Doprava autobusem
  • 2x ubytování v hotelu***
  • 2x snídaně
  • Služby delegáta
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa - 5 € /os./noc
  • Vstupy v rámci programu
  • Cestovní pojištění
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc
Vstupy v rámci programu

Keukenhof: ·Děti do 4 let zdarma, děti od 4 do 12 let za 8 €, osoby nad 12 let za 17 €.

Muzea v Amsterdamu: Říšské 15 €, Van Gogh 15 €, moderního umění 15 €, erotiky 7 €, diamantů 7,5 €, pivovar Heineken s ochutnávkou 16 €, muzeum voskových figurín Madame Tussauds 22 € dospělí, 18 € děti.

Projížďka lodí po Grachtech 14 €. 

Možnost přikoupení večeří 23 €/osoba.

Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd v odpoledních hodinách s nočním tranzitem přes Německo.

2. denV Bruselu

V ranních hodinách příjezd do hlavního města Belgie Bruselu, kde bude následovat prohlídka. Podíváme se především do katedrály svatého Michaela a svatého Guduly. Projdeme se i po náměstí Grande Place s měšťanskými domy ze 17. století, které je považováno za jedno z nejpůvabnějších náměstí v Evropě. Nejen díky tomu je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Určitě se projdeme i starým městem k nejznámější bruselské sošce Manneken Pis (česky známé jako Čůrající chlapeček), jehož osm set oblečků je uloženo v městském muzeu. Odpoledne bude individuální volno, které můžete věnovat například prohlídce Královského muzea výtvarných umění. Ve večerních hodinách přejezd na naše ubytování.

3. denAlkmaar, Volendam a Keukenhof

Po snídani odjezd do romantického nizozemského města Alkmaar s nádhernou budovou městské Váhy. Vzhledem k tomu, že termín tohoto zájezdu byl kvůli státnímu svátku posunutý o jeden den, sýrové trhy nebude možné navštívit, protože se konají vždy pouze v pátek. Jako náhradu jsme pro vás připravili návštěvu bývalé rybářské vesničky Volendam se starobylým centrem a mnoha malými rybářskými domky. Dále následuje přesun do Keukenhofu, což je největší květinový park v Evropě s překrásnou zahradou. Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů i řady klidných míst s výhledem na fontány. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin.

4. denZaanse Schans a Amsterdam

Po snídani příjedeme do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Dále následuje přesun autobusem do hlavního města Amsterdamu, kde uvidíme například historické centrum kolem náměstí Dam, Královského paláce a Nieuwe Kerk. Projedeme se lodí po grachtech, což je název pro jejich kanály. Ve volném čase můžete navštívit Říšské muzeum nebo muzeum Van Gogha či vyhlášený květinový trh. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. denPříjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Photos
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +