+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Paříž se zastávkou v La Defence a Versailles ubyt.v hotelu */** včetně snídaně a vjezdu do Paříže

Cena
Od4,099 Kč
Cena
Od4,099 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
E-mail*
Poptávka*
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

1903

Důvod proč jet s námi

 • Bezkonkurenčně nejlevnější
 • Zákaznický servis
 • Vždy perfektní průvodce
 • Garance spokojenosti

Máte dotazy?

Nečekejte a dejte nám vědět. Náš tým zájezdových expretů Vám rád poradí.

+420 547 385 464

zajezdy@expressbus.cz

5 dní
Sezóna : Duben - Říjen
Brno
Paříž
Min. věk : 3+
Max kapacita : 50
Detaily zájezdu

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na Champs Elysées, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. A co teprve kdybyste se chtěli projít v zahradách ve Versailles nebo nakupovat v La Defence?

Lokalita odjezdu a příjezdu

Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Příplatek za nástupní místo – 399 Kč (15€): Bratislava, ulica: Lamačská cesta – zastávka PATRONKA, směr centrum (11:00) – odjezd možný pouze v následujících termínech: 27.4. – 1.5.2018, 25.7. – 29.7.2018 a 26.9. – 30.9.2018.

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo)
 • 2x bufetová snídaně
 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Informační materiály
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Pobytová taxa včetně parkingu - 2 × 5€ - celkem 10€, plavba lodí po Seině 14,50€, jízdenka na metro
 • 3 chodová večeře 23€ (není povinná)
 • Vstupy v rámci programu
 • Vjezd do Paříže 400,-kč/os (16euro/os.)

Vstupy v rámci programu a doporučení

Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba – 25€, do 24let – 12,50€; 2.patro výtahem: dospělá osoba – 16 €, do 24let – 8€; 2.patro pěšky: dospělá osoba – 10€, do 24let – 5€.  Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; Versailles:  zámek 18 €, zdarma do 25 let vč. Vodní muzikály  -v sezoně o víkendu: 9,5 €, v pátek:  hrající fontány: 8 €; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6  €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €,  mládež 16-20 let 15  €,  děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin – voskové figuriny:   22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca  22- 25 €.  Aquabolevard 17 €. Doporučené kapesné:  90 – 150 €, podle věku a zálib.

Itinerář

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den – Prohlídka Paříže

Probouzet se budete s příjezdem do Paříže, kde v centru započne naše okružní autobusová jízda. Při ní uvidíte například chrám Notre Dame, nejstarší pařížskou univerzitu Sorbonna, kde mimo jiné studovala i nositelka Nobelovy ceny Marie Curie. Pokračovat budeme okolo Pantheonu a oázou zeleně Lucemburských zahrad. Mineme také římské lázně Cluny a dva známé boulevardy – Saint Germain a Saint Michel. Kolem Justičního paláce, muzeí Louvre a Museé d’Orsay projedeme až k Tuillerijským zahradám a skončíme na Place Vendome.

Na náměstí se nachází Muzeum parfémů, které jsou tak typické pro Francii. Projdeme si expozici, kde nahlédneme i do samotné výroby. Parfémy si budeme moci vyzkoušet a případně i nakoupit za výrobní ceny.

Ještě navonění zamíříme k chrámu Madeleine, monumentální budově Opery Garnier, kde následuje osobní volno. Využijte ho k nákupu suvenýrů, bloumání pařížskými bulváry s butiky, kde jde zakoupit suvenýry nebo značkové oblečení. Když zbude čas uděláme si fotopauzu v Invalidovně (Ecole Militaire a Champ-de-Mars), kde se nachází mezi řadou hrobek i ta Napoleona Bonaparteho.

Koho ještě nerozbolely nohy od chození, může zamířit do zábavního muzea voskových figurín Museé Grévin. Jsou tady vystaveny všechny významné postavy francouzských dějin až do současnosti. S každým se můžete vyfotit. Po “fotící” zábavě zamíříme na naše ubytování.

3. den – Paříž a Versailles

Větší část dalšího dne zasvětíme barokní rezidenci krále Slunce alias Ludvíka XIV. Zajedeme si do Versailles, kde kromě prohlídky samotného zámku (například omrkneme Zrcadlovou síň) si to zamíříme i do rozsáhlých zahrad. Nachází se tu řada soch a sousoší včetně fontán. Z těch nejznámějších zmiňme Apollonovu, Neptunovu, Velký a Malý Trianon.

Až si dostatečně odpočineme v zahradách, přejedeme zpátky do Paříže, konkrétně do moderní obchodní čtvrti La Defence. Odtud se přesuneme na bulvár Champs Elyseés, který končí Vítězným obloukem.

Třetí den zájezdu nemůžeme vynechat i romantickou čtvrť Montmartru, kterou asi znáte z filmu Amélie z Montmartru. Podíváme se ke kavárně U dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Uvidíte i kabaret Moulin Rouge nebo rue Lepic. Projdeme se i po ulici rue Norvins, kde bydlel slavný herec Jean Marais. V roce 1989 vytvořil sochu “Muže procházejícího zdí”.

Pro zájemce následuje nepovinná tříchodová večeře (pozor, není v ceně zájezdu) v typické francouzské restauraci. Ostatní budou mít osobní volno.

Ve večerních hodinách následuje okružní jízda autobusem, kterou zakončíme v další pařížské čtvrti – Montparnasse. Tady je možnost vystoupat na mrakodrap Tour Montparnasse (česky “Nebe Paříže”). Z plošiny ve výšce 210 metrů shlédneme na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pamětihodnostmi města. Pak následuje přejezd na naše ubytování.

4. den - V Paříži a Aquaboulevardu

Po snídaní se vydáme k Eiffelově věži, na kterou můžete vystoupat až do nejvyšší 3. patra (výtahem). Pěšky se jde dostat jen na plošinu v 2. patře. Až se dostatečně pokocháme výhledy, bude následovat volno k návštěvám pařížských muzeí a parků podle vašeho uvážení a zálib. Můžeme například doporučit Vojenské muzeum u Invalidovny, kde se mimo jiné nachází i hrobka Napoleona Bonaparteho. Za návštěvu jistě stojí i zábavní muzeum voskových figurín Museé Grévin. V Tuilerijských zahradách se ukrývá Museé de l’Orangerie a v něm naleznete obraz Lekníny od Moneta. Ale galerie ukrývá celou řadu dalších umělců zvučných jmen, jako například: Renoir, Matisse, Sisley nebo Soutin.

Muzea pro vás nejsou to pravé ořechové nebo máte malé dětí? Pak si zajděte zrelaxovat do vodního světa Aquaboulevardu. V tomto vodním parku se nachází bazény se sladkou i mořskou vodou. Blbnout můžete v bazénech s umělými vlnami nebo v řece s protiproudem. Nechybí ani gejzíry, vodopády, vodní děla nebo tolik oblíbené tobogány.

Večer nás ještě čeká romantická projížďka na lodičkách po řece Seině. Pojedeme kolem osvětleného nábřeží až k nasvícené Eiffelovce, která v pravidelných intervalech bliká. Ve večerních hodinách nás čeká už jen návrat domů.

5. den – Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +