+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Paříž se zastávkou v La Défense a Versailles

Cena
5,159 Kč
Cena
5,159 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
E-mail*
Poptávka*
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

3890

Důvod proč jet s námi

 • Bezkonkurenčně nejlevnější
 • Zákaznický servis
 • Vždy perfektní průvodce
 • Garance spokojenosti

Máte dotazy?

Nečekejte a dejte nám vědět. Náš tým zájezdových expretů Vám rád poradí.

+420 547 385 464

zajezdy@expressbus.cz

5 dní
Sezóna : březen - listopad
Francie
Min. věk : 5+
Max kapacita : 50
O zájezdu

Romantická Paříž vám otevírá svou náruč se všemi obdivuhodnými památkami, obchody a ponouká vás k objevování kouzelných uliček a kaváren. Projedete se také lodí po řece Seině nebo spatříte opěvované zámecké zahrady ve Versailles.

Orientační časy odjezdů

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu.

 • Beroun, čerpací stanice OMV – u sjezdu z dálnice D5 16:45
 • Brno, ulice: Rooseveltova – Janáčkovo divadlo 12:30
 • Humpolec, čerpací stanice BENZINA – Vystrkov (u sjezdu z D1) 14:15
 • Jihlava, čerpací stanice OMV PÁVOV (směr: Praha) 13:45
 • Modřice, ulice Nádražní 674 – areál EXPRESSBUS 11:45
 • Plzeň, Čerpací stanice Benzina (Olympie, ulice K Plzenci) 17:30
 • Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí 16:00
 • Rozvadov, Mc Donald – Svatá Kateřina 18:30
 • Velké Meziříčí, Nástupní místo: čerpací stanice SHELL – Mc Donald – směr: Praha – D1 Výstupní místo: čerpací stanice SHELL – Mc Donald – směr: Brno – D1 13:15
S příplatkem za nástupní místo – 399 Kč
 • Bratislava, Z důvodu nenaplnění minimální kapacity pro uskutečnění svozu z Bratislavy svozovým autobusem, vám byla zajištěna přeprava společností Flixbus do Brna (jízdenky vám zašleme do e-mailu). Odjezd: Bratislava, autobusová stanica 9:50. Odjez z Brna je potom v 12:30 hodin – Janáčkovo divadlo ulice Rooseveltova. (mapku přestupu na náš autobus máte v příloze). Zpáteční cesta zajištěna také Flixbusem z autobusového nádraží Brno, Grand 13:40. 10:30

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
 • 2x kontinentální snídaně
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa 10 € /os./noc
 • vjezd do Paříže 400 Kč (16 €)
 • Cestovní pojištění ( lze sjednat přes CK od pojišťovny Slavia, cena 30 Kč/den nebo 40 Kč/den )
 • vstupy v rámci programu
Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. denCentrum Paříže

Po příjezdu do Paříže začne v centru okružní autobusová jízda, během které uvidíte například nejstarší pařížskou univerzitu Sorbonnu, kde mimo jiné studovala i nositelka Nobelovy ceny Marie Curie.
Pokračovat budete okolo Pantheonu a oázy zeleně Lucemburských zahrad. Minete římské lázně Cluny a dva známé boulevardy – Saint Germain a Saint Michel. Projedete kolem Justičního paláce, muzeí Louvre a d´Orsay až k Tuilerijským zahradám a skončíte na Place Vendôme.
Na náměstí se nachází Muzeum parfémů, které jsou tak typické pro Francii. Projdete si expozici, kde nahlédnete i do samotné výroby. Parfémy si lze vyzkoušet a případně i nakoupit za výrobní ceny.
Poté zamíříte k chrámu Madeleine, monumentální budově Opéry Garnier, kde následuje osobní volno. Využijete ho k nákupům, bloumání pařížskými bulváry s butiky, kde si zakoupíte suvenýry nebo značkové oblečení.
Když zbude čas, uděláte si fotopauzu v Invalidovně (École Militaire a Champ-de-Mars), kde se nachází mezi řadou hrobek i ta Napoleona Bonaparta.
Pokud nebudete znaveni, lze navštívit zábavní muzeum voskových figurín Musée Grévin. Jsou tu vystaveny všechny významné postavy francouzských dějin až po současnost a s každou se můžete vyfotit.
Poté následuje odjezd na hotel.

3. denVersailles, Paříž

Většinu dne strávíte ve Versailles, rezidenci Ludvíka XIV. Prohlédnete si dechberoucí vnitřní interiéry zámku, mj. i významnou Zrcadlovou síň, a poté zamíříte do rozlehlých a unikátních zahrad rozprostírajících se kolem zámku.
V zahradách se nachází řada soch a sousoší, množství nádherných fontán skrytých v romantických zákoutích jako třeba fontány Apollona a Neptuna, nebo také spatříte Velký a Malý Trianon.
Po prohlédnutí Versailles odjedete zpátky do Paříže, konkrétně do moderní obchodní čtvrti La Défense. Odtud se přesunete na bulvár Champs-Élysées, na jehož konci stojí Vítězný oblouk.
Čeká na vás i čtvrť Montmartre, která je známá z filmu Amélie z Montmartru. Podíváte se ke kavárně U Dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Uvidíte i kabaret Moulin Rouge nebo rue Lepic.
Projdete se po ulici rue Norvins, kde bydlel slavný herec Jean Marais, ten v roce 1989 vytvořil sochu “Muže procházejícího zdí”.
V nabídce je nepovinná tříchodová večeře, která není v ceně zájezdu, v typické francouzské restauraci, nebo možnost osobního volna.
Poté absolvujete okružní jízdu autobusem, kterou zakončíte v další pařížské čtvrti – Montparnasse. Zde podle uvážení vystoupáte na mrakodrap Tour Montparnasse (česky “Nebe Paříže”).
Odtud se z výšky 210 metrů před vámi rozprostře nádherný výhled na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pamětihodnostmi města.
Pak následuje přejezd na hotel.

4. denPaříž, Aquaboulevard

Vydáte se k Eiffelově věži, na kterou můžete vystoupat výtahem až do nejvyššího 3. patra. Pěšky se dostanete jen na plošinu v 2. patře. Jakmile se nabažíte nekonečných pařížských výhledů, dostanete prostor k návštěvám blízkých muzeí a parků podle vlastního uvážení.
K návštěvě vybízí například Vojenské muzeum u Invalidovny, kde se mimo jiné nachází i hrobka Napoleona Bonaparta, dále zábavní muzeum voskových figurín Musée Grévin, nebo v Tuilerijských zahradách muzeum Musée de l’Orangerie, ve kterém uvidíte slavný obraz Lekníny od Moneta.
V galerii samozřejmě naleznete celou řadu dalších uměleckých zvučných jmen, jako například: Renoir, Matisse, Sisley nebo Soutin.
Pokud však nechcete navštívit muzea, zajděte si do vodního světa Aquaboulevard. V tomto vodním parku se nachází bazény se sladkou i mořskou vodou, umělé vlny, řeka s protiproudem, gejzíry, vodopády, vodní děla nebo oblíbené tobogány.
Večer zakončíte romantickou projížďkou po řece Seině kolem osvětleného nábřeží až k nasvícené Eiffelovce, která v pravidelných intervalech bliká.
Poté následuje návrat domů.

5. denPříjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +