+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Poznejte přírodní krásy Anglie, Durdle Door, Old Harry Rocks s ochutnávkou města Londýn a dalších

0
Cena
8,539 Kč
Cena
8,539 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

523
6 denní
Sezóna : srpen
Velká Británie
Min. věk : +5
Detail zájezdu

Poznáte bohatou historii významných anglických měst a památek, navštívíte římské lázně v městečku Bath a projdete se po pobřeží Jurassic.

Odjezdová místa

Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Orientační časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (09:15); Brno, Janáčkovo divadlo (10:00); Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (11:15); Humpolec, Benzina Vystrkov (11:35); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (13:00); Beroun, čerpací stanice OMV (13:45); Plzeň, zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (14:30); Rozvadov, Svatá Kateřina (15:30). 

Odjezdové místo s příplatkem – 399 Kč (15 €): BRATISLAVA, ulice: Lamačská cesta – stanice: PATRONKA – směr: CENTRUM (07:15). 

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení.

Cena zahrnuje

  • Doprava autobusem
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x snídaně
  • Služby průvodce
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Vjezd do Londýna – 15 £/os.
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - 790,-kč/os./noc.
  • Trajekt (Calais – Dover – Calais)
  • Vstupy v rámci programu
Vstupy v rámci programu
 

Muzeum voskových figurín Madame Tussauds: dospělá osoba £ 31, dítě do 15 let £ 26

London Eye: dospělá osoba £ 29, dítě do 15 let £ 21

Tower of London: dospělá osoba £ 28, senioři a studenti £ 22, dítě do 12 let £ 13 studenti a senioři 15, děti do 12 let £ 7,50,

Plavba lodí po Temži: dospělá osoba £ 12,50, dítě £ 9

Stonehenge: dospělá osoba £ 15, dítě 5-15 let £ 9

Přeprava metrem £ 10, Christ Church College £ 7-10

Doporučené kapesné: £ 90 – £ 150 dle věku a zálib

Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den Londýn

V ranních hodinách příjezd do centra Londýna, kde prohlídku začnete u staleté pevnosti Tower, která je místem, kde jsou uloženy královské korunovační klenoty. Můžete se tu setkat s „Beefeatry“ strážci pevnosti nebo navštívit muzeum zbraní. Dále máte možnost prohlédnout si zblízka symbol Londýna Tower Bridge nebo navštívit křižník HMS Belfast. Dále budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále, kolem divadla Globe (místo, kde působil W. Shakespeare) až ke katedrále sv. Pavla.

Pěšky se dostanete ke Covent Garden a centrum Londýna zakončíme na Trafalgar Square. Odpoledne vás čeká plavba lodí po Temži z části Westminster až na Greenwich, kde budete mít možnost shlédnout loď Cutty Sark, The Old Royal Naval College, Maritime museum a národní observatoř, kudy prochází nultý poledník. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. denOld Harry Rocks, Jurassic

Po snídani se vydáte na netradiční pobřeží Anglie. První zastávka bude u křídových útvarů Old Harry Rocks. Jsou nejvýchodnějším bodem Jurského pobřeží, které je od roku 2001 zapsáno na seznamu světovém dědictví UNESCO. Vznik názvu vysvětluje legenda, podle které samotný ďábel (nazývaný Old Harry) spal na skalách. Další legenda vykládá původ názvu podle piráta Harryho Paye z Poolu, který zdejší skály užíval jako skrýš kontrabandu.

Dále budete pokračovat k přírodnímu vápencovému oblouku Durdle Door na pobřeží Jurassic poblíž Lulworth v Dorsetu v Anglii. Čeká vás procházka po pláži a osobní volno. Den zakončíte v malém přístavním letovisku West Bay na pobřeží kanálu Anglie v Dorsetu v Anglii. Těšit se můžete na procházku tímto krásným přístavním městem a budete mít vyhrazen prostor na osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. denGlastonbury, Bath

Po snídani se zastavíte v Glastonbury, kde se nachází ruina kláštera z roku 712, který zanikl v rámci rušení anglických klášterů v 16. století. Dále se tu nachází kostel Jana Křtitele z 15. století. Nedaleko města, u vesnice Pilton, se koná hudební festival Glastonbury, který svůj název dostal podle města. Po prohlídce se přesunete do městečka Bath, které je proslulé známými lázněmi napájenými třemi horkými prameny. Čeká vás prohlídka města včetně římských lázní. Večer odjezd na hotel.

5. denOxford

Po snídani odjedete do Oxfordu, kde proběhne celodenní prohlídka nejstaršího anglického univerzitního města. Podle času a dostupnosti budete mít možnost navštívit Christ Church College. Zdejší slavná jídelna inspirovala tu filmovou ze snímku o čaroději Harry Potterovi. Dále se můžete těšit na prohlídku oxfordských kolejí. Toto univerzitní městečko nabízí i další významné památky, jako například Carfax Tower, Radcliffe Camera nebo Most vzdechů (anglicky Bridge of Sights). V Oxfordu budete mít vyhrazeno osobní volno k nákupům nebo procházkám kolem místních kolejí. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

6. denPříjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +