+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Putování z Říma na sever přes Benátky, Veronu, Florencii se zastávkou u Lago di Garda

Cena
5,999 Kč
Cena
5,999 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
E-mail*
Poptávka*
1. 10. 2019
Vybrat balíček
 • Jednolůžkový pokojpříplatek: 1770,- Kč
 • Dvoulůžkový pokoj
 • Třílůžkový pokoj

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

2563

Důvod proč jet s námi

 • Bezkonkurenčně nejlevnější
 • Zákaznický servis
 • Vždy perfektní průvodce
 • Garance spokojenosti

Máte dotazy?

Nečekejte a dejte nám vědět. Náš tým zájezdových expretů Vám rád poradí.

+420 547 385 464

zajezdy@expressbus.cz

6 dní
Sezóna : Květen - Listopad
Min. věk : 3+
Max kapacita : 50
Detaily zájezdu

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na město zamilovaných Veronu, kterou proslavilo Shakespearovo drama Romeo a Julie. Nádherný relax na turisty čeká v oblasti jezera Lago di Garde. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Lokalita odjezdu a příjezdu

Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice , Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Modřice, Nádražní 674 (08:15); Brno, Janáčkovo divadlo (09:00); Velké Meziříčí (09:45); Jihlava, OMV Pávov (10:45); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (12:00); Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (13:30); Rozvadov, Svatá Kateřina (14:30).

Časy odjezdů jsou orientační – u zájezdů do Itálie se mění časy odjezdů z Brna a ze svozových míst vzhledem k cestě přes Bratislavu. (čas odjezdu z Brna ve 12:00, z Bratislavy ve 13:30) Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

 

Cena zahrnuje

 • Doprava autobusem
 • 3x ubytování v hotelu***
 • 3x snídaně
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Informační materiály

Cena nezahrnuje

 • Pobytová taxa - 5 € /os./noc
 • Loď do Benátek - 25€
 • Vstupy v rámci programu
 • Vjezd do Verony a Padovy včetně parkování 300 Kč/os.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc

Vstupy v rámci programu a doporučení

Colosseum – vstup zahrnuje: Forum Romanum + Colosseum + Palatinum: 12€ /dospělý; 7,50 €/os. 18-25 let; do 18 let vstup zdarma. Individuálně  Andělský hrad: 14 €, Kupole sv. Petra (Vatikán) 10 € výtahem, pěšky 8 €.

Metro Řím 3 €, vlak do Florencie 5 €, poplatek za vjezd do Benátské Laguny a jízdenku lodí z Punta Sabbioni 25 €, Dóm včetně kampanily a baptisteria 18 €, Galleria Uffizi 20 €, Galerie moderního umění v paláci Pitti za 16 €, lanovka na Monte Baldo – 22 €. Doporučené kapesné: 130-150 €.

 

Itinerář

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, transfer přes Rakousko do Itálie.

2. den - Antický Řím

V ranních hodinách příjezd do Říma, kde se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka – uvidíte Pantheon, Fontánu di Trevi, památník Viktora Emanuela, Benátský palác aj. V rámci individuálního programu můžete navštívit i Španělské schody (zde možnost občerstvení a nákupů). Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Florencie, Palazzo Vecchio, Boboli, Uffizi

Ráno přejezd do Sesto Fiorentino, kde se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem, během které budete mít možnost shlédnout náměstí S. Lorenzo se stejnojmennou bazilikou, katedrálu S. Maria del Fiore, náměstí Signoria s otevřenou galerií soch, radnici Palazzo Vecchio, klášterní komplex S. Croce a most Ponte Vecchio.

Odpoledne, v době osobního volna, můžete vstoupit do interiérů výše uvedených kostelů (za poplatek), zajít si na Piazzale Michelangelo s vyhlídkou, popř. navštívit některou z proslulých zdejších galerií (Uffizi, Accademia, Pitti). Odjezd na hotel ve večerních hodinách.

4. den - Lago di Garda, Malcesine, Verona

Po snídani odjezd k nádhernému jezeru Lago di Garda. Tento den začnete na severu jezera prohlídkou městečka Malcesine. Budete mít možnost výletu lanovkou na nejvyšší horu Monte Baldo 2 218 m n. m. (cena za lanovku: 22 €), kde je nádherný výhled na celé jezero. Poté budete pokračovat po břehu jezera na jižní část jezera a den zakončíte na nejznámějším místě jezera – poloostrově Sirmione s krátkou prohlídkou. Následovat bude volný program. Na večer odjezd do Verony, kde strávíte cca 2 hodiny ve městě plné lásky. Během prohlídky uvidíte Arena di Verona a slavný Juliin balkón. Odjezd na hotel.

5. den - Benátky, ostrovy

Ráno přejedete lodí do centra Benátek, kde uvidíte hlavní památky města – Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia a budete mít možnost projet se na gondole. Projdete se městem a budete mít možnost posedět u vína nebo kávy. Dále vás čeká transfer lodí na ostrov Lido s koupáním. Odjezd zpět do ČR.

Na ostrov Lido se vydáte v letní sezóně, na ostrovy Burano a Murano se jezdí jaro/podzim. Na ostrově Lido stojí bývalá pevnost a nabízí nádhernou písčitou pláž, ostrov Burano je plný barevných rybářských domků a na ostrově Murano vás vezmeme do místní sklárny

6. den - Návrat do ČR

V odpoledních hodinách příjezd zpět do ČR.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +