+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Romantický Silvestr v Holandsku + sekt do páru

0
Cena
Od3,590 Kč
Cena
Od3,590 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

179
4 denní
Sezóna : Prosinec 2018 / Leden 2019
Nizozemí
Min. věk : +5
Max kapacita : 50
Detail

Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Nejenom festival, velký půlnoční ohňostroj je možné shlédnout během Silvestra v hlavním městě Holandska.

Odjezdová místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (15:15), Brno, Janáčkovo divadlo (16:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (17:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (17:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (19:00), Beroun, čerpací stanice OMV (19:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (20:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (21:30). Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (13:15) – příplatek 15€ – 399 Kč.

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování v hotelu***
  • 1x snídaně
  • Doprava autobusem
  • Služby delegáta
  • Sekt do páru
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa - 3€ / os. / noc
  • Vstupy v rámci programu

Vstupy v rámci programu

  • V rámci programu s průvodcem: plavba po grachtech - 14 €, Heineken Experience - dospělý 18 € (vč.2 sklenic piva), dítě 12-17 let 12,50 €, dítě pod 12 let zdarma. Večeře 23€: polévka: zeleninová nebo cibulová; hlavní chod: rumpsteak nebo kuřecí steak (náhradní menu: žebra včetně salátu a hranolek); nápoj: pivo nebo voda.
  • V rámci individuální prohlídky je možné navštívit: Muzeum Mme Tussauds - dospělý 22,50 €, dítě 5-15 let 18,50 €, Muzeum Van Gogh 17 €, do 18 let zdarma, Rijksmuseum 17,50 €, do 18 let zdarma.
Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

Day 2Zaanse Schans a Amsterdam

Ráno přijedeme do prostorů skanzenu Zaanse Schans, které si prohlédneme. Nachází se tady dřevěné domy typické pro 17. stol. spolu s větrnými mlýny. Nakouknout můžete i do farmy na výrobu sýrů gouda, který si tu jde zakoupit. Zapomenout nesmíme ani na dva výrobce typických holandských dřeváků.

Až se dostatečně projdeme skanzenem, přejedeme do Amsterdamu. Vystoupíme u Nema, kde spolu s průvodcem půjdeme prozkoumat město. Začneme na terase Nema, mineme Námořnické muzeum i koráb Amsterdam. Pěšky dojdeme až na náměstí Dam okolo Oude krke, kde bude následovat osobní volno.

Před odjezdem na hotel nasedneme na lodičky a vychutnáme si tak noční atmosféru hlavního města Holandska.

3. denSilvestrovské oslavy v Amsterdamu

Druhý den opět zasvětíme poznávání dalších koutů Amsterdamu. Navštívíme historické centrum náměstí Dam, kde se nachází Královský palác. Mineme i slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds, mrkneme do chrámu Westekirke a zastavíme se u Říšského muzea s parkem. Tady se nachází známý fotogenický nápis “I am Amsterdam”. Nezapomeňte přibalit foťáky. Čas bude i na kávu nebo holanské pivečko u slavného malíře Rembrandta.

Amsterdam nabízí ale mnohem více, proto se zastavíme v židovské čtvrti i na bleším trhu. Nepřijdeme ani o trochu té erotiky při návštěvě Čtvrti červených luceren. Večer ponecháme vašim oslavám Nového roku i sledování novoročního amsterdamského ohňostroje. Nejpopulárnější místa, kde slavit jsou China Town u Nieuwmarktu nebo na náměstí Dam před Královským palácem. Oblíbená místa v centru, kde se slaví, jsou rovněž Leidseplein, Museumsplein a Rembrandtsplein.

Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage a pro rok 2017 se návštěvníci mohou těšit na téma Iluminace. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Téma roku 2017 jsou Vodní barvy. Určitě stojí za to ho shlédnout i během silvestrovského času v Amsterdamu.

4. denPříjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +