+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Silvestrovský Londýn s ohňostrojem + sekt do páru

0
Cena
Od4,590 Kč
Cena
Od4,590 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

264
4 denní
Sezóna : Prosinec 2018 / Leden 2019
Velká Británie
Min. věk : +5
Max kapacita : 50
Detail

Užijte si Silvestr v Londýně.

Nástupní místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříč

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (09:15), Brno, Janáčkovo divadlo (10:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (11:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (11:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (13:00), Beroun, čerpací stanice OMV (13:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (14:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (15:30). Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (07:15) – příplatek 15€ – 399 Kč.

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování v hotelu***
  • 1x snídaně
  • Doprava autobusem
  • Služby průvodce
  • Sekt do páru
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Trajekt (Calais - Dover a zpět)
  • Vstupy v rámci programu
  • Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Vstupy v rámci programu

  • Muzeum voskových figurín Madame Tussauds: £ 31, děti do 15 let £ 26 London Eye £ 26 pro dospělé a £ 21 pro děti/do 15 let/ Tower of London: £ 28, senioři a studenti £22, děti do 12 let £ 13 Katedrála sv. Pavla: £17, studenti a senioři 15, děti do 12 let £ 7,50 plavba lodí po Temži dospělý 16,50 £, dítě 9£ bus: £3, přeprava metrem - £ 5 (celkem 2x) Doporučené kapesné: £ 90 - £150 dle věku a zálib.
Program

1 denOdjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. denLondýn

V časných ranních hodinách přijedeme do francouzského přístavu Calais, odkud se trajektem přemístíme přes kanál La Manche do britského přístavu Dover.

Autobusem přejedeme do Londýna, kde nás čeká plavba po řece Temži, odkud zhlédneme východní předměstí Greenwich, oblast Docklands s výškovou budovou Canary Wharf, světoznámý most Tower Bridge. Ten byl postavený za vlády královny Viktorie. Z lodičky uvidíme i londýnskou pevnost Tower, křižník HMS Belfast, zakotvený na Temži.

Ale to stále není všechno. Rovněž uvidíme katedrálu sv. Pavla, Národní divadlo a Parlament se zvonem Big Ben, bankovní čtvrť City of London, loď Francise Drabese Zlatý jelen, Shakespearovo divadlo The Globe či galerii Tate Modern.

Neohrožení se mohou těšit na další program. Následuje totiž projížďka na největším ruském kole v Evropě London Eye, odkud je viditelnost po celém Londýně až do vzdálenosti 30 km.
Až se dostatečně pokocháme, společně si prohlédneme vládní čtvrť Whitehall, ulici Downing Street, kde sídlí ministerský předseda Velké Británie a Westminsterské opatství. Nevynecháme ani sídlo královny Buckinghamský palác, náměstí Piccadilly Circus a náměstí Trafalgar Square.

Kdo ještě není znavený celodenním putováním, má možnost navštívit Národní galerii (vstup zdarma). Na náměstí Leicester Squares bude prostor k nákupu suvenýrů. Večer přejedeme na nocleh v hotelu.

3. denSilvestrovská oslava v Londýně

Po snídani v hotelu přejedeme do čtvrti Myfair, kde se nachází Muzeum voskových figurín M.Tussand¨s. Určitě ho navštívíme včetně 4D show. Nakoukneme do ulice Baker Street s Muzeem Sherlocka Holmese. Poté zamíříme na nákupy do Oxford Street, kde bude osobní volno.

Odpoledne se přesuneme do West Endu, kde bude výtečná silvestrovská večeře v restauraci. Poté se projdeme přes proslulé náměstí Covent Garden, kde je i známá Národní Opera. Čas běží jak splašený a už se blíží silvestrovské oslavy v ulicích Londýna, na Trafalgerském náměstí nebo nábřeží Temže. Po půlnočním přípitku bohužel z Londýna zamíříme zpět domů.

4. denPříjezd do ČR v odpoledních/večerních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +