+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Valentýn v Paříži s návštěvou Versailles na 5 dní se sektem do páru

0
Cena
Od3,890 Kč
Cena
Od3,890 Kč
13. 2. 2019
Vybrat balíček
 • JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJCena za osobu v jednolůžkovém pokoji
 • DVOULŮŽKOVÝ POKOJCena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
 • TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJCena za osobu ve třílůžkovém pokoji

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

43
pětidenní
Sezóna : únor
Min. věk : +5
Detail

5 denní Valentýn v Paříži

Nástupní místa

Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Orientační časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (11:15), Brno, Janáčkovo divadlo (12:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (13:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (13:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (15:00), Beroun, čerpací stanice OMV (15:45),  Plzeň, zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (16:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (17:30). 

Příplatek za nástupní místo – 399 Kč (15€): Bratislava, ulica: Lamačská cesta – zastávka: PATRONKA (10:00).

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • Doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu**
 • 2x kontinentální snídaně
 • Sekt do páru
 • Služby delegáta
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Vjezd do Paříže 400,- (16€)
 • Pobytová taxa včetně parkingu 10€/os.
 • Vstupy v rámci programu
 • Cestovní pojištění
 • Příplatek az jednolůžkový pokoj 790,-/noc
Vstupy v rámci programu

Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba – 25€, do 24let – 12,50€; 2.patro výtahem: dospělá osoba – 16 €, do 24let – 8€; 2.patro pěšky: dospělá osoba – 10€, do 24let – 5€. Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; Versailles: zámek 18 €, zdarma do 25 let vč. Vodní muzikály -v sezoně o víkendu: 9,5 €, v pátek: hrající fontány: 8 €; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin – voskové figuriny: 22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Aquabolevard 17 €.

Doporučené kapesné: 90 – 150 €, podle věku a zálib.

Program

1. denOdjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. denPaříž

V ranních hodinách příjezd do Paříže. Autobusem projedete do Latinské čtvrti, následuje celodenní prohlídka města. Procházkou projdeme kolem Pantheonu, Lucemburských zahrad, univerzity Sorbony, po boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny až na ostrov Ile de la Cité ke katedrále Notre-Dame. Dále půjdeme kolem pařížského Justičního paláce Conciergerie přes nejstarší pařížský most Pont Neuf až k Louvru , kde budete mít možnost prohlídky tohoto významného muzea. Po odpočinku v Tuillerijských zahradách a na nábřeží, kde si budete moci pověsit na některý z mostů zámek – symbol vaší pevné lásky, se přesuneme metrem a v podvečerních hodinách vás bude čekat romantická plavba lodí po Seině, během níž poplujete pod všemi mosty zamilovaných, na nichž visí zámky – symboly lásky. Ve večerních hodinách přejezd autobusem na ubytování do hotelu na okraji Paříže.

3. denPaříž a Versailles

Po snídani odjezd do Versailles – prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Následně prohlídka rozsáhlých zahrad se spoustou soch a fontán s nejznámějšími Apollonovou a Neptunovou, Oranžerií, Velkým a Malým Trianonem. Z Versailles přejedeme autobusem zpět do centra Paříže. Nejprve se podíváme do čtvrti Grands Boulevards k chrámu Madeleine a do Muzea parfému Fragonard s možností nákupu parfémů pro vaše milované s poetickými názvy jako jsou například Královna srdce nebo Krásná milenka. Poté se zastavíme u honosné budovy Opery Garnier a budeme se moci věnovat zážitkové návštěvě muzea voskových figurín Musée Grevin či volno využít k nákupům suvenýrů. Možnost večeře v typické francouzské restauraci. Po večeři zjistíte, že Paříž je nejromantičtější za soumraku, když se bude před vašima očima postupně rozsvěcovat. Vyhlídkovou jízdou autobusem přejedete do čtvrti Montparnasse, kde budete mít možnost vystoupit na Tour Montparnasse – „Nebe Paříže“ s vyhlídkovou terasou ve výši 210 m, kde je nejkrásnější vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží. Odjezd na ubytování do hotelu.

4. denPokračování prohlídky Paříže

Po snídani odjedete autobusem opět do centra k symbolu Paříže – Eiffelově věži. Máte možnost vystoupat do nejvyššího patra nejznámější francouzské pamětihodnosti. Poté projdeme přes Martovo pole k Invalidovně Dome des Invalides s hrobkou Napoleona, tuto mohutnou budovu budete moci také navštívit. Dále projdeme na nejznámější pařížskou třídu Champs Elysees, volný čas můžete využít k prohlídce obchodů nebo procházce k Vítěznému oblouku nebo až do Parku Monceau s jezírky a mnohými sochami. Následně se z náměstí Concorde přesuneme metrem na slavný Montmartre , kde si prohlédnete nejromantičtější místa Paříže – kabaret Moulin Rouge, rue Lepic , filmovou kavárnu „U dvou mlýnů“ Amélie Poulin, Place du Tertre s malíři a umělci a v neposlední řadě známou Zeď lásky. Na Montmartru můžete na závěr svůj volný čas využít k nákupu suvenýrů nebo třeba zajít na sklenku dobrého francouzského vína do některé z typických hospůdek. Ve večerních hodinách odjezd z Paříže zpět do ČR.

5. denPříjezd do ČR.

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +