+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Vánoční Amsterdam, festival světel s návštěvou kouzelné adventní jeskyně

0
Cena
Od3,090 Kč
Cena
Od3,090 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

217
4 denní
Sezóna : Prosinec
Nizozemí
Min. věk : +5
Max kapacita : 50
Detail

Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage a pro rok 2017 se návštěvníci mohou těšit na téma Iluminace. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Téma roku 2017 jsou Vodní barvy. Nejen festival je možné shlédnout v adventním čase v hlavním městě Holandska.

Nástupní místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Odjezdové časy

Modřice, Nádražní 674 (15:15), Brno, Janáčkovo divadlo (16:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (17:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (17:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (19:00), Beroun, čerpací stanice OMV (19:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (20:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (21:30).

Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (13:15) – příplatek 15€ – 399 Kč 

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování v hotelu***
  • 1x snídaně
  • Služby delegáta
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa 3€/os. vč. parkovného
  • Plavba lodí po grachtech
  • Vstupy v rámci programu

Vstupy v rámci programu

  • V rámci programu s průvodcem: plavba po grachtech - 14 €, Heineken Experience - dospělý 18 € (vč.2 sklenic piva), dítě 12-17 let 12,50 €, dítě pod 12 let zdarma.
  • Večeře 23€: polévka: zeleninová nebo cibulová; hlavní chod: rumpsteak nebo kuřecí steak (náhradní menu: žebra včetně salátu a hranolek); nápoj: pivo nebo voda.
  • V rámci individuální prohlídky je možné navštívit: Muzeum Mme Tussauds - dospělý 22,50 €, dítě 5-15 let 18,50 €, Muzeum Van Gogh 17 €, do 18 let zdarma, Rijksmuseum 17,50 €, do 18 let zdarma.
Program

1. denOdjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. denZaanse Schans a Amsterdam a Festival světel

Ráno dorazíme do skanzenu Zaanse Schans, kde uvidíte typické holandské dřevěné domy ze 17. století spolu s plně funkčními větrnými mlýny. Skanzen ale nabízí mnohem více, prozkoumat můžete i farmu na výrobu sýrů a rovnou si je tady zakoupit. Nebo vás láká ukázka výroby proslavených holandských dřeváků?
Až se na všechno dostatečně vynadíváme, přejedeme do Amsterdamu. Vystoupíme u budovy Nemo, odkud spolu s průvodcem zamíříme do města. Projdeme se od budovy vlakového nádraží na hlavní náměstí Dam, kde se nachází Královský palác a Nový kostel.
Tím ale návštěva muzeí zdaleka nekončí. Dále budeme pokračovat až na Muzejní náměstí, kde se nalézá známý nápis „I am Amsterdam“ a vánoční trh. Také je možno individuálně absolvovat návštěvu nedalekého pivovaru Heineken spojenou s ochutnávkou. Ve večerních hodinách do ( 17:00hod.) se uskuteční projížďka na lodích po kanálech. Festival V Amsterdamu probíhá každoročně v období prosince a ledna už od roku 2012. Prezentuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Festival tak nabízí přehlídku barev, inovativních a interaktivních děl v zimním období tohoto holandského velkoměsta. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. denVánoční trhy v městské jeskyni - Cauberg

Po snídani se přesuneme do Caubergu – kde na Vás celý den čekají vánoční trhy v netradiční jeskyni, krásně osvětlené městečko – množství trhů – https://www.kerststadvalkenburg.nl/en// .

4. denPříjezd do ČR

V dopoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +