+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Vánoční Paříž s návštěvou adventních trhů a zámku Versailles

0
Cena
Od3,190 Kč
Cena
Od3,190 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

235
4 denní
Sezóna : Prosinec
Francie
Min. věk : +4
Max kapacita : 50
Detail

Užijte si adventní čas v Paříži a Versailles.

Odjezdová místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava,  Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (10:00) – příplatek 15€ – 399 Kč – lze pouze v termínu: 6.12. – 9.12.2018!

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • 1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky
 • 1x kontinentální snídaně
 • Služby průvodce
 • Doprava klimatizovaným autobusem
 • Pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • vjezd do Paříže: 12€ / os. (300 Kč)
 • vstupy v rámci programu
 • pobytová taxa 5 € / os / noc / vč. parkingu.
 • jednolůžkový pokoj (590 Kč / os. / noc - 20 €)
 • cestovní pojištění

Vstupy v rámci programu

 • Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba - 25€, do 12 - 24let - 12,50€; dítě 4-11 let 6,3€, 2.patro výtahem: dospělá osoba - 16 €, do 12 - 24let - 8€; dítě 4-11let 4€ 2.patro pěšky: dospělá osoba - 10€, dítě 4 - 11 let 2,5€ Schody do 2.patra + výtah do 3 patra dospělá osoba - 19€, 12 - 24let - 9,5€, 4 - 11let 4,8€
 • Louver - 15 € , zákazníci do 25 let vč. mají vstup zdarma ; Versailles: zámek 18 €, zdarma do 25 let vč. Vodní muzikály -v sezoně o víkendu: 9,5 €, v pátek: hrající fontány: 8 €; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 €, podle věku a zálib.
Program

1. denOdjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den V centru Paříže

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda – chrám Notre Dame, Justiční palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d’Orsay, Poslanecká sněmovna, most Alexandra III, k Invalidovně, zde fotopauza, dále kolem Ecole Militaire a Champ-de-Mars k Eiffelově věži – možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou pamětihodnost.

Následuje celodenní prohlídka s průvodcem – procházka po nábřeží Seiny s možností plavby po Seině, třída Champs Elyseés s Vítězným obloukem. Metrem se přesuneme do čtvrti Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst – baziliku Sacré Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa.

V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. denDen v Paříži a královské Versailles

Ráno výlet do Versailles – prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní, vlastních komnat krále a královny, zámecké kaple a dalších monumentálních sálů. Prohlídka zámeckého parku ve stylu vrcholné francouzské barokní zahradní architektury.

V poledních hodinách přejezd městskou dopravou do Paříže, do moderní čtvrti La Défense – kde si užijeme vánoční atmosféry na největších adventních trhách Paříže. Můžete ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.

Poté přesun metrem k Louvru a možnost prohlídky exterierů tohoto významného muzea .Určite bude čas si prohlédnou i slavnou skleněnou pyramidu na hlavním nádvoří.Pokračování přes palác Palais Royal a historicky velmi cennou Pasagge Vivienne, kolem pařížské Burzy do čtvrti Opera a Grand Boulevards, procházka po vánočně vyzdobených a nezapomenutelně osvětlených pařížských bulvárech, další volno na nákupy vánočních dárku a suvenýrů pro vaše blízké. Náš pobyt v Paříži zakončíme překrásným výhledem na nočni město z mrakodrapu Tour de Montparnasse, kterému se říká Nebe Paříže. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4. denPříjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +