+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení
+420 607 014 222 coufalik@expressbus.cz

Přihlášení

Zaregistrujete se

Po vytvoření účtu budete moci sledovat stav platby, zasílat potvrzení a po skončení zájezdu jej také ohodnotit.
Uživatelské jméno*
Přihlašovací heslo*
Potvrďte heslo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Země*
* Než budete pokračovat, seznamte se smluvními podmínkami. Obchodní podmínky a zásady o ochraně osobních údajů.

Už jste registrovaný?

Přihlášení

Zažijte kouzelnou atmosféru ve městě Paříž s návštěvou adventních trhů

0
Cena
Od3,190 Kč
Cena
Od3,190 Kč
Tento zájezd NENÍ dostupný

Pokračovat v rezervaci

Uložit do seznamu přání

Pro vkládání do seznamu přání je nutné mít uživatelský účet.

222
4 denní
Sezóna : Prosinec
Francie
Min. věk : +4
Max kapacita : 50
Detail

Zažijte krásný adventní čas v Paříži. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Kde jinde můžete nasát vánoční atmosféru, než v romantické Paříži? Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Nástupní místa

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Časy odjezdů

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – stanice PATRONKA – směr: centrum (10:00) – příplatek 15€ – 399 Kč – lze pouze v termínu: 6.12. – 9.12.2018!

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Cena zahrnuje

 • 1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky
 • 1x kontinentální snídaně
 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • Vjezd do Paříže: 12€ / os.(300Kč)
 • Vstupy do památek
 • Jednolůžkový pokoj (590 Kč/ os. / noc - 20 EUR)
 • Pobytová taxa 5 € / os. / noc / vč. parkingu.

Vstupy v rámci programu

 • Eiffelova věž: 3.patro výtahem: dospělá osoba - 25€, do 12 - 24let - 12,50€; dítě 4-11 let 6,3€, 2.patro výtahem: dospělá osoba - 16 €, do 12 - 24let - 8€; dítě 4-11let 4€ 2.patro pěšky: dospělá osoba - 10€, dítě 4 - 11 let 2,5€ Schody do 2.patra + výtah do 3 patra dospělá osoba - 19€, 12 - 24let - 9,5€, 4 - 11let 4,8€
 • Louver - 15 € , zákazníci do 25 let vč. mají vstup zdarma .; plavba po Seině: 14,50 €; cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava, Versailles -Paříž 3 €; Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €; Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €; večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 € podle věku a zálib.
Program

1. denOdjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den V centru Paříže

S ranním rozbřeskem se ocitneme na kraji Paříže, kde začneme krátkou okružní jízdou kolem chrámu Notre Dame, muzea Louvre se známým obrazem Mony Lisy až k Invalidovně. Mezi řadou hrobek významných francouzských osobností se tady nachází i ta Napoleona Bonaparteho.
Nevynecháme i největší dominantu Francie – Eiffelovu věž. Bude možnost se nechat vyvést výtahem do jejího 3. patra, nebo se pěšky projít do 2. patra. Až se všichni pokocháme, zamíříme na komentovanou procházku podél nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce a sledovat tak památky zase z jiné perspektivy pohledu.
Také bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.
Celodenní putování zakončíme chrámem Madeleine, náměstím Svobody Place de la Concorde a exkurzí v Muzeu parfémů Fragonard. Parfémy si tu můžete vyzkoušet a rovnou koupit za výrobní ceny. Pěkný voňavý dárek jistě ocení vaše něžné polovičky.
V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování na okraji Paříže.

3. denDen v Paříži

Po snídani se vypravíme na slavný pařížský Montmartre. Společně si prohlédneme baziliku Sacre Coeur a náměstí Place du Tertre s malíři a portrétisty a mnohými typickými kavárničkami. Odpoledne se přesuneme metrem k Louvre, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna.
Dále budeme pokračovat kolem budovy Burzy do čtvrti Grand Boulevards a Opeře, kde se projdeme po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte.
Pro zájemce je možnost si vychutnat večeři v typické francouzské restauraci (není v ceně zájezdu). Po večeři následuje okružní jízda večerní osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, nechť vystoupá Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Vyhlídka na noční Paříž s vánočním nasvícením a osvětlenou Eiffelovou věží bude nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů.

4. denPříjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Fotogalerie
Staňte se řidičem autobusu EXPRESSBUS! Hledáme nové kolegy, začínající i zkušené řidiče. Kontakty
+ +